XI Prywatka Pasjonatów

Opublikowano dnia

XI PRYWATKA PASJONATÓW
Nowy rok Koło Pojazdów Zabytkowych tradycyjnie rozpoczęło karnawałowo Prywatką Pasjonatów zorganizowaną po raz jedenasty w noc Ostatkową 25 lutego 2017 . W tym roku bawiliśmy się pierwszy raz w Hotelu Kazimierz. Bal zorganizowany w stylu „open” w klimacie afrykańskim pt. ”Afryka Dzika”. Wystrój, menu i muzyka nawiązywały do klimatu dżungli.
Na trzech poziomach lokalu licznie zgromadzeni goście, a pośród nich choć nieliczna grupa członków Koła, jednak zgranie bawiąca się, mogła uczestniczyć w konkursach: na najciekawszy strój karnawałowy, czy wziąć udział w malowaniu afrykańskim wzorem torsu, czy slalom pomiędzy palmami. Dla najlepszych przygotowano upominki w postaci: karnetów do Parku Wodnego, biletów na Targi Motoryzacyjne, bilety na Bal Andrzejkowy czy Bal Karnawałowy 2018 – jedna z tych nagród przypadła członkom Koła.
Pomiędzy konkursami, tańcem, a konsumpcją, odbyły się pokazy bębniarzy i tańca afrykańskiego.
Tradycją prywatki pasjonatów jest wybór Króla i Królowej. Królową  Pasjonatów została Joanna Karbowska, a Królem Pasjonatów Ryszard Kramarczyk. Serdecznie gratulujemy.
Tegoroczna zabawa trwała do białego rana ( z możliwością noclegu ) i została uznana za bardzo udaną. Następna Prywatka Pasjonatów odbędzie się w Hotelu Kazimierz 24 lutego 2018, na którą zaprasza Zarząd Koła.

Relacja i foto – Kasia Kaczmarzyk