VII Amerykansky Rajd kantYny 27-29.08.2021

Opublikowano dnia

RAJD KANTYNY 2021

VII Amerykansky Rajd kantYny The Magneficent Seven 2021

 

 

Zapraszamy Was serdecznie na VII Rajd kantYny. Ta cykliczna impreza jak zwykle odbędzie się nad Zalewem w Kryspinowie (Eventy Kryspinów). W tym roku tematyką zlotu i rajdu będzie motoryzacja i kultura Stanów Zjednoczonych.

 

Nie przejmuj się ze nie masz amerykańskiego auta ! Zapisz się teraz na 7 Rajd kantYny. Dopuszczone wszystkie auta wyprodukowanie w USA (również współczesne) oldtimery, youngtimery oraz wszelkie konstrukcje wyprodukowane lub zaprojektowanie w Bloku Wschodnim. Zapisy i wszelkie informacje www.rajdkantyny.pl

 

VII Rajd kantYny startuje 28 sierpnia o godzinie 9.52, i poprowadzi Was przez przepiękne krakowskie dolinki i Ojcowski Park Narodowy (w tym odcinki zamknięte dla ruchu : Dolinę Bendkowską oraz słynną serpentynę Ojcowską. Podczas rajdu poczęstunek w Rogatym Ranczu, liczne konkursy i atrakcje oraz obiad (pstrąg z doliny Będkowskiej). Kulminacja bedzie Konkurs Elegancji. Wasze przebranie i image ogranicza jedynie Wasza wyobraźnia Motywy amerykańskie i ludowe preferowane. Po zakończeniu Rajdu rozdanie nagród i koncert amerykańskiego zespołu PapugaZU.

 

Każdy uczestnik dostaje pakiet startowy. Cena specjalna dla startu jednej dwuosobowej załogi (sobota) 250 zł. Ilość miejsc mocno ograniczona.

 

Kontakt Wojtek Żaliński 501 864 396